תערוכות אומנות מתחלפות

במסגרת פעילות עמותת הידידים  לשיפור חזות המרכז הרפואי וטיפוח סביבה מעודדת החלמה, 
הכשרנו את מסדרון האגף הכירורגי לתערוכות מתחלפות.

תערוכת הצילום  בטבע שלך  בשיתוף מרכז צעירים מטה אשר והיחידה לאיכות הסביבה במועצה האיזורית מטה אשר,  חנכה את המסדרון  בטקס חגיגי, במעמד ראש המועצה האזורית מטה אשר, יורם ישראלי, מנהל המרכז הרפואי לגליל, ד"ר מסעד ברהום, מנכ"ל המועצה האזורית מטה אשר, משה דוידוביץ, מירב בן שימול מנהלת מרכז צעירים , חלק מהצלמים, צוות המרכז הרפואי ואורחים נוספים. בתערוכה מוצגות 24 עבודות של חובבי צילום תושבי המועצה האזורית מטה אשר שצילמו את נופי האזור.

   

 מקום ראשון - להתבגר במטה אשר
של מאיה ברג מבוסתן הגליל

 מקום שני - טרזן על העצים
של הגר נורקין מבן עמי

 מקום שלישי - נתיב לאהבה
של דניאל ונטולה מנתיב השיירההחליפה אותה תערוכת הצילומים שדות ראיה של
הצלמת ורדי כהנא בשיתוף עמותת "עין מציון" המתארת את עבודתם של רופאים מתנדבים המבצעים ניתוחי עיניים במדינות עולם שלישי. התערוכה הוצגה כאות הוקרה לפעילות ההומינטרית של צוות מחלקת עיניים שלוקח חלק פעיל במשלחות אלו.
 

 

 

 


בימים אלו מוצגת התערוכה "אי בתוך אי" אשר נוצרה על ידי ארגון JDOCU פילנתרופיים ישראלים שהם גם צלמים חובבים והיא מתארת את סיפורה המיוחד של הקהילה היהודית המבודדת בקובה.
אוצר התערוכה הוא הצלם אלי אטיאס.

  

אמהות צעירות ואמהות שבדרך פעילות משותפת לעמותת ידידי המרכז הרפואי ומרכז הצעירים נהריה 29 במאי 2017 שעה 09:30 סדנת החייאת תינוקות וילדים בהנחיית נעמה שחר ואלנה גורביץ אחיות ביחידה לטיפול נמרץ ילדים
עלות  פעילות 25 שקלים וכוללת כיבוד