אודות העמותה

 

נשיאת העמותה הגב' רעיה שטראוס, עם מנכ"ל המרכז הרפואי הד"ר ברהום וסגן שר הבריאות הרב ליצמן, בטקס הנחת אבן הפינה לאגף הנשים החדש

עמותת ידידי המרכז הרפואי לגליל  הוקמה   בשנות השישים, במטרה לסייע למרכז הרפואי להגשים את מטרותיו ולספק שירותי בריאות ברמה   הגבוהה ביותר לכל תושבי הגליל המערבי.

 

העמותה פועלת לצד הנהלת המרכז הרפואי ועושה רבות לקידום ופיתוח השירות הרפואי הניתן בו ולחיזוק הקשר עם הקהילה. אנו בעמותת הידידים פועלים לגיוס תרומות בארץ ומחו"ל לצורך השקעות בבינוי ופיתוח, רכישת מכשור רפואי חדיש ,שיפור הסביבה הפיזית של המרכז הרפואי ויצירת סביבה מעודדת החלמה.

 

 

מרקם קהילת הגליל המערבי מגוון וכולל שלל  עדות ואמונות:יהודים, נוצרים, מוסלמים, דרוזים וצ'רקסים המתגוררים בערים, כפרים, קיבוצים וישובים קהילתיים.

 

פעילות העמותה חותרת לרווחת כל התושבים באופן שווה והיא שואפת לייצוג נאמן של כלל תושבי האזור ומתן דוגמא לשיתוף, לדו קיום ולשלום.

 

אנו בעמותת הידידים מבקשים להבטיח את המשך עתידו של המרכז הרפואי לגליל כמוסד רפואי מוביל, המשרת את כלל אוכלוסיית צפון ישראל בדרך הטובה והמתקדמת ביותר.

 

נשמח לצרף אתכם  לחוג ידידי המרכז הרפואי ואנו מקוים כי תסייעו לנו במאמצינו לתמוך במרכז הרפואי ובכך לחזק את אוכלוסיית הגליל כולה. כל תרומה היא בבחינת הוכחה נוספת לשעתה היפה של העזרה לזולת הנעשית מכל הלב.

 

אתם מוזמנים להצטרף ליוזמות שיניעו שיתוף, דו קיום ושלום, דווקא כאן – במרכז הרפואי לגליל

אמהות צעירות ואמהות שבדרך פעילות משותפת לעמותת ידידי המרכז הרפואי ומרכז הצעירים נהריה 29 במאי 2017 שעה 09:30 סדנת החייאת תינוקות וילדים בהנחיית נעמה שחר ואלנה גורביץ אחיות ביחידה לטיפול נמרץ ילדים
עלות  פעילות 25 שקלים וכוללת כיבוד