השקעות בציוד ומכשור מתקדם

עמותת הידידים הוקמה לפני כארבעה עשורים במטרה לסייע למרכז הרפואי, שהיה אז בית חולים קטן ללא משאבים או תקציבים. בראשית דרכה פעלה העמותה לפי הצורך ותרומתה היתה מוגבלת. עם הזמן הרחיבה העמותה את פעילותה, פתחה את משרדה בבית החולים, הקימה את מגרש החנייה הראשון, והחלה לפעול באופן קבוע. צעד זה אפשר לעמותה לקחת חלק פעיל וחשוב בקידום ופיתוח בית החולים החל מרכישת ציוד, השקעות בבנייה וחיזוק הקשר עם הקהילה.

במשך שנות פעילותה, השקיעה ומשקיעה העמותה מליוני שקלים ברכישת ציוד חדיש ומתקדם לכל מחלקה, מכון, יחידה או מרפאה בבית החולים. העמותה שותפה לרכישת מכשיר
CT  הראשון והקמת מכון MRI .  רק בשנת 2014 הושקעו יותר מארבעה מיליון ברכישת מכשור אבחון למכון הדימות, מכונות הרדמה לחדר ניתוח, מערכת אנדוסקופית לא.א.גרון , מכונת דיאליזה, מצלמה מתקדמת למחלקת העיניים ועוד.

הציוד הרפואי נרכש בכפוף להחלטת ועדת רכישות משותפת לעמותת הידידים והנהלת המרכז הרפואי. הוא מאפשר לצוות הרפואי לממש את יכולותיו ולהעניק לתושבי הגליל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר לו הם זכאים, ולצמצם במעט את הפערים בלתי נתפשים בין מרכז ופריפריה.

עזרתנו למרכז הרפואי מתאפשרת בזכות התרומות שאנו מקבלים מידידינו בארץ ובעולם וכל תרומה מתקבלת בברכה. 

  


לתרומה לרכישת ציוד


  צפון 1, 19.12.2014

 מבט נהריה, 18.12.2014

 חדשות נהריה, 18.12.2014

רוצים לשמוע איך האורולוגיה יכולה לסייע לכם בשיפור חיי המין?  אתם מוזמנים להרצאה של ד"ר ולדימיר גרשמן רופא בכיר במחלקה האורולגית במרכז הרפואי לגליל. ההרצאה תעסוק ביחסי מין תקינים בכל גיל, בריאות מינית מהי והאפשרויות לשיפורה.
ניפגש בהיכל התרבות בנהריה ביום ראשון 18.6.17 בשעה 19:30 
הכניסה להרצאה כוללת כיבוד קל בעלות 20 ש"ח, גימלאים 10 שקלים חברי עמותה פטורים מתשלום.